Peugeot309.pl

... dla ludzi z pasją
Teraz jest 17 sty 2018, o 01:32

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lis 2010, o 14:50 
lwiątko
lwiątko

witam jestem nowym użytkownikiem forum jak i posiadaczem peugeota 309 1.6 monowtrysk 65KW z 1991 roku jak pisze w papierach bo coś mi się nie widzi auto ma elektryczne szyby i abs ale nie o tym chciałem wymieniłem po kupnie filtr powietrza bo był zasyfiony sprawdziłem tzn wymontowałem pompkę paliwa tą z baku ma poprzerywane sitko więc kwalifikuje się tez do wymiany ale dopiero jak znajdę podobną :) wtedy wymienię też filterek paliwa ten co zamontowany w komorze silnika a teraz chciałem wymienić świece żaden problem ,przewody wn bo poprzecierane też żaden problem kopułkę i palec a tu jest problem nie ma u mnie czegoś takiego przewody wn idą że świec na coś co przypomina jakby cewkę wn z której wychodzą króćce na które wchodzą przewody ze świec i dołączona jes kostka z bodajrze 4 przewodami więc proszę o pomoc madrzejszych odemnie gdzie ja mam kopułkę i palec muszę to zrobić bo przy wilgotnych dniach po dłuższych deszczach trochę gorzej autko pali z rana bardzo proszę o pomoc

Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2010, o 19:59 
expert lew
expert lew

Model 309: gti/tct,206s16/gti
Silnik: 2.0
Z Twojego opisu wynika że masz cewke zespoloną, przez co masz mniejsze koszta utrzymania auta i zapewne wygląda ona tak jk w tej aukcji http://allegro.pl/fr-cewka-citroen-saxo ... 46208.html

PostNapisane: 8 lis 2010, o 20:30 
lwiątko
lwiątko

masz całkowita racje właśnie tak to wygląda dziękuję za odpowiedź i poparcie jej zdjęciami te najlepiej trafiają do laika :))

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]