Opadanie przedniej szyby

Moderatorzy: zmac, grzesiek309

Awatar użytkownika
radzix
expert lew
expert lew
Model 309: SX
Silnik: XU5
Kontakt:

Postautor: radzix » 11 paź 2007, o 15:16

tak jest ten sam.lepiej wynajdz elektryczne..fajna opcja z elektryką :)

Anonymous

Postautor: Anonymous » 11 paź 2007, o 15:23

Oj elektryka to bardzo spoko sprawa. mam 3d i jade sobie sam i chce sobie zrobić przecią to wystarczy malutki ruch lewa teka i gotowe a nie trzeba sie chylać na druga strone auta, tracąc kncentracje podczas jazdy i wystarczy mała nieuwaga i może być nieciekawie.

Awatar użytkownika
markos_vw
expert lew
expert lew
Model 309: GOLF
Silnik: 2G
Kontakt:

Postautor: markos_vw » 11 paź 2007, o 15:51

ale mi sie ręka raczej nie popsuje i i mechanizm otwierania szyby recznie ma mniejsza szanse na awarie, sasiadowi silnik padl od szyby w golfie i juz aby moze popatrzec sobie na szybe ew. wydac 450 zlotych na nowy :D sorry ale dla mnie auto powinno byc jak najprostsze :)
Obrazek

Anonymous

Postautor: Anonymous » 11 paź 2007, o 15:57

po pierwsze peugeot to nie szmelcwagen. A po drugie auto powinno też stawiać na wygodę i na pezpieczeństwo(nie myslałem o psuciu się ręki)

Awatar użytkownika
bania_85
super lew
super lew
Kontakt:

Postautor: bania_85 » 11 paź 2007, o 22:58

No właśnie markos ma racje, co zrobisz jak ci padnie zamykanie szyby jak bedziesz po za domem. Nawet nie ma jej jak zamknać jak jest elektryka wiec siedzisz i pilnujesz samochodu :D

Mój wójek raz jechał do gdańska w deszcz z otwarymi szybami, bo sie zamknąc nie chciały :D Nie ma to jak wygoda :D
Bania

Peugeot 407 2.7 HDI 08r. - do sprzedania
Audi A4 Avant 1.9 TDI 03r. - do sprzedania
Mitsubishi Galant 2,5 V6 98r. - sprzedany
Skoda Felicja 1.3 GLXi 97r. - sprzedana
Peugeot 309 1.1 88r. - sprzedany

Awatar użytkownika
radzix
expert lew
expert lew
Kontakt:

Postautor: radzix » 12 paź 2007, o 11:02

hehehe...no moj diesel miał 14 lat a moj gti ma 17 lat i mechanizm szyby w obu przypadkach miałem oryginalny...takze panowie wasze argumenty o popsuciu sie sa conajmniej nie na miejscu :) predzej ukreci sie rączka czy zerwie gwint niz popsuje elektryczny mechanizm opuszczania szyby :) jedyne co mnie boli to brak ogranicznika i automatycznego opuszczania i podnoszenia..kiedys sobie chcialem sprawdzic czy jest zabezpieczenie przy zamykaniu i sobie ladnego siniaka zrobilem jak reke mi przycieło...wiem nie mądre to było :) czyli jak by was zlodziej przez szybe chcial szarpnąć to wystarczy wcisnac przycisk i odjezdzacie sobie z reka bandyty :)

Anonymous

Postautor: Anonymous » 27 lis 2007, o 21:15

bania_85 pisze:Mam pytanie. Czy mechanizm otwierania szyby jest taki sam w przednich drzwiach jak w tylnich, bo jeśli tak to stwierdziłem że jak nie uda sie go naprawić to poprostu sobie zamienie.

Pozdrawiam

Tak tylne od przednich się różnią wiem bo wymieniałem mechanizm i najpierw dali mi od lewych a nie od prawych a potem tylne a nie przednie wiec miałem trochę zabawy z tym ... najlepiej jakbyś najpierw wyciągną stary mechanizm i porównał do "nowego"....