Jak zdrapać te paski z wersji GRAFFIC

Moderatorzy: zmac, grzesiek309

Anonymous

Postautor: Anonymous » 19 kwie 2006, o 20:29

ja te paski (...) lałem wrzatkiem i nic tak mnie ze zostawiłem to do jutra macie jakis niezawodny sposób na to normalnie to tych pasków nie było w tej wersji co ja mam tylko jakis baran ponaklejał i to jeszcze bez pojecia to zrobił bo krzywo sa a ja teraz sie macze juz dawno sie za to zabierałem ale jakos nie miałem natchnienia, dzisiaj to sie tylko (...) PRZEPRASZAM ZA SŁOWNICTWO ALE MAM UCH DOSC

Anonymous

Postautor: Anonymous » 20 kwie 2006, o 02:43

generalnie radze uwazac, bo podobno sa auto w ktorych te naklejki (paski) przykryto lakierem bezbarwnym :D

Anonymous

Postautor: Anonymous » 2 maja 2006, o 14:08

Dzięki wszystkim za pomoc, opalarka okazała się być wyjątkowo skuteczna, 10 minut zabawy i zrobione.

lukas309

Postautor: lukas309 » 2 maja 2006, o 16:05

podgrzałeś je i zdrapałeś tak ????? nie uszkodził się lakier ???? :)

Anonymous

Postautor: Anonymous » 2 maja 2006, o 16:40

Ani trochę lakier nie był w niebezpieczeństwie.

Po prostu po podgrzaniu ta naklejka stała się miękka, klej słabszy i nawet ciężko nazwać to drapaniem. Po prostu odkleiłem.

Anonymous

Postautor: Anonymous » 2 maja 2006, o 20:29

Witam ja tez sie juz pozbyłem tych "slicznych paseczków" nie były orginalnie naklejone ale ciezko schodziły, dopuki nie zastosowałem rady jednego z Klubowiczów mienowicie uzyłem opakowania po CD i poszło całkiem sprawnie lakier nie ucierpiał no i autko jest o wiele ładniejsze pozdrawiam i powodzenia i usówaniu paseczków