Wymiana Instalacji elektrycnej

Moderatorzy: zmac, grzesiek309

Anonymous

Wymiana Instalacji elektrycnej

Postautor: Anonymous » 1 maja 2006, o 17:00

HEJ

Czy ktos wymienial instalacje elektryczna?? w pugu309 1.4i ??? 91r
JA mam problem bo jakis "mechanik" mi ja pociol i teraz autko nie chce chodzic :cry: Dodamn ze mialem zalozony modol wtrysku od vw!!! i kompa od fiata taki spec !! po dlugich wymianach i kombinacjach wymienilem prawie wszystko Zostala Instalacja Elektryczna!!! Bo ta jest polutowana i sztukowana

Chodzi mi o wyjecie wiazki ktora idzie do kompa ster.. wtryskiem, wchodzi ona do wnetrza auta przez otwor i wlasnie tam mam problem bo nie wiem jak ja wyciagnac !!! bo reszta mysle bedzie juz troche prostrza!! 8) Jak ktos ma jakies doswiatczenia to prosze info :D

Aha jesli ktos ma zdjecia komory silnika i poszczegolnych elemetow wtrysku i podcisnienia to bym prosil na email Bo chce miec pewnosc ze wszysto jest tak jak powino byc :) :) :)

lskarti

Postautor: lskarti » 5 maja 2006, o 18:00

na stronce znajdziesz dokladny opis systemu wtryskowego bosch i dowiesz sie z tamtad ze niektore fiaty i vw maja ten sam uklad co nasze pugi a mialbym do ciebie pytankop czy masz moze schemat instalacji bo mi zaginal prad na pompce paliwowej i nie bardzo wiem jak go znalezc

Anonymous

Postautor: Anonymous » 6 maja 2006, o 15:11

No Niestety ale nie mam schematy calej instalacji elek. :(( :?

Kiedys tez mi zaginol prad i okazalo sie ze masa od akumulatora do silnika zasniedziala i to bylo przyczyna !!! Tyle Wiem:) :oops: 8)

A slyszalem ze fiat i vw maja to samo ale modul wtrysku jest inny i inaczej podlaczony ( 4 kabelki od wtryskiwacza) i tu byla przyczyna!! ale dziex Jakos dam rade!!

Jesli ktos ma zdjecia komory silnika i elemetow wtrysku prosze na email aries22@o2.pl