Witam !

Zapraszamy nowych użytkowników do założenia wątku w którym mogą napisać coś o sobie i przywitać się.
Awatar użytkownika
Nyklas3
lwiątko
lwiątko
Model 309: rx
Silnik: XU5

Witam !

Postautor: Nyklas3 » 2 lut 2013, o 20:12

Witam :) moja historia z peugeotem zaczęła się od tego że około 5 lat temu mój tata kupił go od znajomego który parę lat wcześniej sprowadził go z Niemiec za śmieszną cenę około 60 euro :D Od razu wszyscy znajomi darzyli go dużą sympatią i był rozpoznawany ponieważ poprzednik wstawil tam sportowy tłumik i było go słyszeć z kilometra :P Ogólnie dużo osób go rozpoznawało ponieważ poprzednik wyrabiał nim cuda :) co później odbiło się na nas :P Ja jeżdżę nim około 1,5 roku :) Jest to wersja XR 1.4 75 km 90 r :) więc idzie się jeszcze pogonić z cwaniakami w golfach :P Wiele rzeczy było wymieniane nawet nie potrafił bym sobie przypomnieć .... ale naprawde było tego mnóstwo :D wartość cześci przekroczyła paro krotnie jego wartość ale sam sentyment nie pozwala go sprzedać :) ! Pozostanie w rodzinie pewnie do końca swojego żywotu :) Jeszce parę rzeczy jest do poprawy bo zawsze coś bedzie przeszkadzać :P Dlatego nazywamy go z tatem zabawką :) wrzucę parę zdjęć żeby można było go pooglądać :) naprawdę dzięki niemu poznałem trochę motoryzacji i mam do niego bardzo duży sentyment!!!

przy3n
lwiątko
lwiątko
Model 309: xr

Re: Witam !

Postautor: przy3n » 2 lut 2013, o 20:17

Cześć
Jak mozesz prześlij mi kilka zdjęć budy jak i silnika. Probuje dojsc czym jezdze w dowodzie mam XR rok 89 kupiłem wczoraj. Jezdzisz na gazie?? Jesli tak jak sie sprawuje ten motor w gazie?? Dzieki moj mail przyczyn@wp.pl

Awatar użytkownika
Nyklas3
lwiątko
lwiątko

Postautor: Nyklas3 » 2 lut 2013, o 20:34

Tak jeżdże na gazie cały czas bo na paliwie jeździ jak chce :) ale miałem pompke zatarta i po wymianie raz jeździ na paliwie raz nie :) a na gazie bez zarzutów wszystko w najlepszym porządku :) zdj mam tylko budy ale jak zrobie silnika to wrzuce :) fotki budy zaraz bd na forum :)

przy3n
lwiątko
lwiątko
Model 309: xr

Postautor: przy3n » 2 lut 2013, o 20:42

podaj maila przesli ci foty mojego moze coś rozpoznasz.

Awatar użytkownika
Nyklas3
lwiątko
lwiątko

Postautor: Nyklas3 » 3 lut 2013, o 14:51