haj ewrybady

Zapraszamy nowych użytkowników do założenia wątku w którym mogą napisać coś o sobie i przywitać się.
Awatar użytkownika
xiaoping
lwiątko
lwiątko
Model 309: GLi
Silnik: TU3M

haj ewrybady

Postautor: xiaoping » 7 maja 2014, o 20:18

czesc wszystkim, jestem Michal, mieszkam na srodkowej Jutlandii, za kilka dni zostane nabywca peugeota 309 z roku 1989
maszyna idzie do mnie po cenie zlomu, bo kolesiowi juz zbrzydl, a poza tym nie dziala sprzeglo.
Ugadalem zawrotna sume 4000 DKK, (taniej o 3000 niz mialo byc na poczatku)

wiem ze 309 to twarde bydle, a w Danii drogi sa rowne jak stol, moze sie jeszcze troszke pokula, chociaz wyglada marniutko

groszem nie smierdze, a wiekszosc tanich samochodow ktore tu widzialem, nie rokowaly pomyslnie.... zatem klamka zapadla

Auto jest w sumie zwyczajne jak kielbasa, tylko na klapie mam napis 309 GLi,(nie znalazlem ani wzmianki o 309 gli, moze sciagniete to to z czegos innego) i na zderzaku mam cwancyki co jak trzeba, to robia wytrysk na klosze lamp podobno od 89 do 2011 samochod jezdzil u Norwega.
Motorek mam 1.4 (czy to to ustrojstwo jest niekiedy nazywane kartoflak?) ktory jakos tak nie fajnie popierduje, a podobno wg sprzedawcy tlumiki sa dosyc swieze.
dymek idzie ladniejszy niz z mojego lanosa

kiedys juz chcialem miec 309 tke, w 2009 roku, mial byc na dieslu xud9, jak juz znalazlem cycus glancik egzemplarz to w tym czasie akurat wylali mnie z roboty, i sie wowczas nie zmotoryzowalem.
Teraz , po latach wygrzebalem jednego na smietniku historii, ryzyk fizyk, najwazniejsze, zeby mial blachy dunskie, bo jak mnie zlapia mendy lanosem na polskich blachach to dokopia mi 30 000 DKK i nakaz przerejestrowania auta. bede ugotowany bo to wiecej niz moje zarobki kwartalne

Pozdrawiam
Daj chłopu zegarek, to będzie kłonicą nakręcał:D

Awatar użytkownika
maniek
expert lew
expert lew
Model 309: GR
Silnik: 1.4i TU3M

Re: haj ewrybady

Postautor: maniek » 7 maja 2014, o 22:47

Witamy. :beer:: Kupuj i się nie przejmuj. Moje 1,4 ma prawie pół miliona kilosów natrzaskane i nadal koła toczy, a spryskiwacze na lampy bywały w wersjach skandynawskich lub na zamówienie. Jak mawiał klasyk: Będzie Pan zadowolony. :biggrin:
Peugeot 309 1.4i

Awatar użytkownika
xiaoping
lwiątko
lwiątko
Model 309: GLi
Silnik: TU3M

Postautor: xiaoping » 9 maja 2014, o 18:55

maszyna kupiona

odbieram ja za tydzien w piatek

mam 7 dni na opracowanie planu jak zrobic, zeby to to przestalo byc nieruchomoscia
Daj chłopu zegarek, to będzie kłonicą nakręcał:D

Awatar użytkownika
pikus57
lwiątko
lwiątko
Silnik: 1.1

Postautor: pikus57 » 29 lut 2016, o 12:21

witamy na forum

miłego przeglądania i udzielania się

pozdrawiam