Peugeot309.pl

... dla ludzi z pasją
Teraz jest 18 sty 2018, o 04:15

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, o 21:03 
normalnie jak z niemiec tylko ze tu jest fajera z prawej strony :) , a tak wogole jak przyjade do polski i bede jechal robic belke to mozesz sie wiurnac ze mna a ja na pewno bede jechal

Tytuł: Re: w
PostNapisane: 14 mar 2007, o 09:16 
swayzak1 napisał(a):
...
t owyglada tak jade czuje ze buja tylko buda i na 99% jest to przod

Skoro przód to albo poduszki stabilizatora (co objawiałoby się stukami), albo sam stabilizator (choć zgadzam się że 309 to dość miękkie wozidełko)

Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2007, o 14:25 
panowie skoro jestesmy przy zawieszeniach ma ktos moze jakies informacje na temat kto w okolicach trojmiasta jest w stanie szybko zregenerowac belke bo jak wracam do polski to max na tydzien a przy tej okazji jeszcze wychodza inne wymiany w autku i na belke moglbym poswiecic nie wiecej jak 2 dni ewentualnie czy ktos z okolic trojmiasta mialby beleczke na sprzedarz bo juz lewe kolko z tylu mi odjezdza troche od pionu i zanim gumy mi zerzre to chcialbym to zrobic

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]