pytanie do posiadaczy GTI

Tutaj postujemy o pozostałych naprawach 309

Moderatorzy: zmac, grzesiek309

Awatar użytkownika
Maku_krak
super lew
super lew
Model 309: GTi
Silnik: XU9
Kontakt:

Postautor: Maku_krak » 3 kwie 2008, o 06:30

A propos krotkie miejskie odcinki to ja pokonuje z buta,bo po cholere meczyc auto.
Then it comes to be that the soothing light at the end of your tunnel was just a freight train coming your way

Awatar użytkownika
bartek_h
super lew
super lew
Model 309: GT
Silnik: 1905

Postautor: bartek_h » 3 kwie 2008, o 14:32

No proszę, mam nadzieję, że nie tylko mnie ta wiedza otworzy oczy;] Nikt się Maku nie czepia Twojej eksploatacji puga, sprostowałem tylko Twą interpretację moich słów, żeby nie było niedomówień :)
#_Peugeot309GT_#

Awatar użytkownika
Maku_krak
super lew
super lew
Model 309: GTi
Silnik: XU9
Kontakt:

Postautor: Maku_krak » 3 kwie 2008, o 14:41

pewnie jestem wyczulony na takie teksty,bo jak wiele razy ogladalem gdzies jakiegos Gti to wlasnie czyms takim mnie witali handlarze. Byla gadka w stylu: "Panie,takim autem to sie po bulki nie jezdzi" Konstrukcje byly podobne,ale zawsze fakty byly takie ze Gti zostalo przez jakiegos kretyna skatowane i jak pozniej slyszalem podobna gadke to mi sie nie chcialo nawet samochodu ogladac bo juz wiedzialem co napotkam. Poza tym chodzi tez o to ze twoje powiedzenie zostalo uzyte w specyficznym kontekscie,ale bynajmniej nie czepiam sie go bo ja tez mam zamiar ten smaochod za powiedzmy rok odstawic spokojnie do lekkiego face-liftingu i uzywac dal przyjemnosci. Chociaz nic nie jest pewne bo jak znajde jakas fajna Mi16 to priorytety ulegna zmianie.
Then it comes to be that the soothing light at the end of your tunnel was just a freight train coming your way

Awatar użytkownika
radzix
expert lew
expert lew
Model 309: SX
Silnik: XU5
Kontakt:

Postautor: radzix » 3 kwie 2008, o 15:15

panowie, przypominam że istnieje już przynajmniej jeden temat odnośnie puga gti o tu http://forum.peugeot309.pl/kilka-pyta-o ... t,270.html

więc ten zamkne a tam przenieśmy się z dywagacjami i pytankami co?? :)